Co je průkaz energetické náročnosti budovy?
Kdy je potřeba mít energetický průkaz?
Co znamená zkratka PENB, kdo ho zpracovává a jak dlouho platí?
Jaké podklady potřebuji pro zpracování energetického štítku?
Jaké kategorie energetické náročnosti existují a jak energetický průkaz vypadá?

Nemám dokumentaci ke stavbě nebo je nekompletní, lze PENB zpracovat i tak?
Kontroluje někdo povinnost držet průkaz?
Kdo platí při koupi bytu energetický štítek?
Potřebuji PENB pro rekreační objet?
Na čem závisí cena PENB?